زمان عرضه گوشی Exodus مبتنی بر بلاکچین شرکت HTC مشخص شد

مدت طولانی است که شرکت HTC درگیر مشکلات مالی فراوانی است اما اکنون در تلاش است تا بتواند با شناسایی روش‌های نوین و ورود به حوزه‌های جدید، راهی برای سوددهی پیدا نماید. در همین راستا این کمپانی در حال توسعه ی یک موبایل مبتنی بر بلاکچین بنام اگزودوس (Exodus) است.

چندی پیش «چارلی لی» خالق لایت کوین با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که به عنوان مشاور به تیم توسعه‌ دهنده‌ی گوشی Exodus اضافه خواهد شد.

گوشی Exodus مبتنی بر بلاکچین

او در این توییت نوشت:

«من به عنوان مشاور این پروژه فعالیت خواهم کرد تا تلفن هوشمندی مبتنی بر بلاکچین تولید کنم که بتواند از شبکه Lightning به سادگی استفاده کند.»

چارلی لی همچنین ادعا کرد که گوشی Exodus به طور پیش فرض از بیت کوین پشتیبانی خواهد نمود و علاوه بر آن امکان داد و ستد با بسیاری از ارز‌های مجازی برای آن وجود خواهد داشت.

اکنون بر اساس گزارش های حاصل شده زمان عرضه این گوشی هوشمند مشخص شده است. طبق این گزارش گوشی Exodus  روز ۳۰‌ مهر ماه معرفی خواهد شد و شاهد انتشار جزئیات کاملی در مورد آن خواهیم بود.

صفحه اینستاگرام رسمی مخصوص گوشی Exodus

HTC یک صفحه اینستاگرام رسمی به نام htc.exodus برای موبایل مبتنی بر بلاکچین خود به منظور اطلاع رسانی ایجاد کرده و تیزر یاد شده هم به همین شکل در فضای مجازی منتشر شده است.

گوشی Exodus مبتنی بر بلاکچین شرکت HTC

گفتنی است که اگزودوس زاده افکار «فیل چِن» است، شخصی که از افراد اصلی در پس پروژه هدست واقعیت مجازی اچ تی سی Vive بوده و تلاش می کند با وارد کردن کمپانی تایوانی به حوزه ارزهای دیجیتال، بازگشتی موفقیت آمیز را برای آن رقم بزند. گفته شده این گوشی به اولین کیف ذخیره سازی سرد مجهز خواهد شد و این شرکت قصد دارد اکوسیستم بلاک چین را از طریق شبکه‌ای از موبایل های متصل به شبکه گسترش دهد.

معماری سیستم بیت کوین و توضیحات کارکرد این شبکه
تلاش سونی برای حفاظت از مالکیت معنوی محتوا با فناوری بلاک چین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست