معرفی شبکه اجتماعی Pivot و نحوه کسب درآمد از طریق آن

توجه: کانال معرفی ایردراپ های معتبر راه اندازی شد

نکات مربوط به خرید و فروش ارز PVT نیز در این کانال آموزش داده می شود.

عضویت در کانال تلگرام

توجه۲: ارز PVT در تاریخ ۲۱خرداد وارد صرافی Coinall شد.

توجه۳: ارز PVT در تاریخ ۱تیر وارد صرافی MXC شد.

در انتهای مطلب نکات مهم آپدیت های جدید برنامه پیوت اضافه می شود*

درباره شبکه اجتماعی Pivot

امروز قصد داریم یکی از بهترین اپلیکیشن هایی را که در زمینه ارزهای دیجیتالی مشاهده کردیم معرفی نماییم. برنامه پیوت (Pivot) در واقع یک شبکه اجتماعی است که از همکاری شبکه اجتماعی Reddit و Coindesk و با سرمایه گذاری صرافی بسیار معتبر بایننس (Binance) و شرکت Houbi ایجاد گردید. تمامی فعالیت های اعضای این شبکه اجتماعی در زمینه ارزهای دیجیتالی بوده و برای افرادی که می خواهند در این زمینه اطلاعات به روزی داشته باشند فوق العاده کاربردی است.

مدیران و سرمایه گذاران برنامه پیوت (Pivot) در ابتدا برای آنکه این شبکه اجتماعی را در بین عموم مردم جهان معرفی نمایند روزانه جوایز بسیار ارزشمندی را برای کابران عضو شده در این شبکه در نظر گرفتند. تا چندی پیش روزانه ۴بیت کوین بین کاربرانی که در این شبکه فعالیت می کردند تقسیم می نمود (کاربرانی که فعال تر باشند به همان اندازه پاداش بیشتری دریافت می نمایند). اما در دو هفته اخیر که این پلتفرم ارز دیجیتال مخصوص خود به نام ارز دیحیتال PVT (توکن PVT) را معرفی کرده است، روزانه به فعالان این شبکه اجتماعی ارز PVT هدیه می دهد. البته در آپدیت اخیر به ازای مقدار بیت کوینی که در نرم افزار سرمایه گذاری می کنید به همان میزان بیت کوین رایگان هدیه می گیرید.

معرفی برنامه Pivot و نحوه کارکرد برنامه

پیوت (Pivot) برگرفته از کشور چین و مکانی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است. نسخه چینی این برنامه پیش از جهانی شدن، مدت ها به خوبی کار می کرد و اداره می شد. در این برنامه بزرگی بازار و نرخ لحظه ای و نمودارهای پیشرفت بیش از ۱۴۰۰ ارز دیجیتال جهان موجود می باشد و تازه ترین اخبار بلاکچین و ارزهای دیجیتال را می توانید دنبال کنید. هدف آن ها کمک به سرمایه گذاران برای داشتن ارتباط موثرتر با یکدیگر و با مشاغل اینترنتی(استارت آپی) در صنعت بلاکچین است. پیوت سرمایه گذاری مالی را از Binance labs،Huobi و دیگر ارزهای دیجیتال معروف دریافت کرده است. تا به حال، تقریبا ۱۰۰ کسب و کار اینترنتی و صدها کسب و کار رهبران در صنعت بلاک چین حساب رسمی در پیوت باز کرده اند و بیش از ۱۰۰۰۰۰ سرمایه گذار از پیوت برای راهنمای سرمایه گذاری های خود استفاده کرده اند.

Power چیست؟ PVT چیست؟

پاور (Power) معبار “جایزه روزانه” است که تصمیم می گیرد شما روزانه چه مقدار می توانید پاداش دریافت کنید. شما می توانید از طریق خواندن، دعوت از دوستان به استفاده از برنامه و پیش بینی های مختلف، مقدار Power خود را افزایش دهید. هر چه مقدار Power روزانه شما بیشتر باشد پاداش بهتری دریافت خواهید کرد.

برنامه Pivot ارز دیجیتال خود را به تازگی معرفی کرده و نام آن PVT است. مقدار کل PVT ها ۳۱.۴ میلیارد عدد است.

جهت مطالعه whitepaper این توکن می توانید این فایل را مطالعه نمایید:

https://cdn-app.pivot.one/pivot_whitepaper_en_v0.6.pdf

در برنامه پیوت (Pivot) چگونه پاور (Power) به دست آوریم؟

۱) پیش بینی:

پیش بینی در نرم افزار Pivot

در آپدیت جدید نرم افزار Pivot سه بخش پیش بینی وجود دارد، Free، High و Easy. در این بخش می توانید با پیش بینی درست امتیاز پاور خود را افزایش داده و در روز بعد پاداش بسیار خوبی دریافت نمایید.

۲) دعوت از یک دوست:

برنامه پیوت

با دعوت از دوستانتان برای ثبت نام، دانلود برنامه و ورود به این سیستم، در پیوت ۱۰۰۰۰ پاور جایزه به شما تعلق می گیرد.

۳) خواندن یک پست:

امتیاز power در Pivot

برای هر پستی که شما در برنامه Pivot مطالعه می کنید با زدن گزینه GET READ POWER مقدار ۱۰۰ پاور جایزه می گیرید. حداکثر جایزه ای که در یک روز دریافت می کنید ۴۰۰۰ پاور می باشد. (در آپدیت اخیر به ۱۵۰۰ پاور کاهش یافت)

۴) پاداش دعوت

مقدار ۱۰% پاور دوستانی که شما دعوت کرده اید به شما تعلق می گیرد.

 • چرا من قادر به گرفتن پاور پس از خواندن نیستم؟

۱) فراموش کردن کلیک بر روی دکمه “GET READ POWER” .

2) حداکثر پاداش پاور برای خواندن ۴۰۰۰ است. (آپدیت اخیر حداکثر مقدار ۱۵۰۰ است)

۳) رد صلاحیت از کمپین به دلیل تقلب.

۴) لطفا پیوت خود را به جدیدترین نسخه به روز رسانی کنید

 • چرا من قادر به گرفتن پاور پس از دعوت از دوستان نیستم؟

۱) دوست شما باید از طریق لینکی که در قسمت Invite برنامه دریافت می کنید و برای او می فرستید ثبت نام کند.

۲) شما باید مطمئن شوید که دوست شما برنامه “Pivot” را دانلود و سپس ثبت نام کرده و با همان جیمیلی که در مرحله قبل ثبت نام کرد وارد برنامه شود (Log in را در برنامه بزند).

۳) لطفا مطمئن شوید که تقلب  نمی کنید! اگر شما در لیست سیاه تقلب برنامه باشید شما از کمپین ” جایزه روزانه ” رد صلاحیت می شوید.

۴) اگر دوستی که دعوت کردید تقلب کند شما پاور دعوت از دوست را دریافت نمی کنید.

۵)لطفا برنامه پیوت خود را همواره به آخرین ورژن آپدیت کنید.

 • چرا پاور من به صفر بازگشت؟

۱) مقدار Power به عنوان معیاری برای تقسیم جایزه روزانه هر روز در ساعت ۲۳:۵۹ (GMT+0) ریست خواهد شد، سپس ۱۰ ساعت بعد ما توکن PVT را به کیف پول شما در پیوت ارسال خواهیم کرد.

۲) برای کمک به پاداش بیشتر به کاربران واقعی، سیستم کاربرانی که تقلب می کنند را مجازات خواهد کرد. جایزه کاربران متقلب لغو می گردد، حساب کاربران متقلب برای همیشه ممنوع خواهد شد.

 • چگونه به طور موثر BTC یا PVT دریافت کنیم؟

۱) دوستان واقعی بیشتر دعوت کنید و تقلب نکنید.

۲)دوستانی را دعوت کنید که دوستان زیادی دعوت می کنند، چون می توانید ۱۰% جایزه اش را دریافت کنید.

 • چگونه می توان لینک دعوت شخصی دریافت کرد؟

۱) کلیک بر روی نوار “Invite”  در پیج شخصی خودتان.

۲) ارسال یکی از مطالب یا خبرهای موجود در برنامه برای دوستان. در زیر هر مطلب لینک دعوت شما برای نصب برنامه موجود است.

سوالات در رابطه با pvt

1) PVT چیست؟ نحوه دریافت PVT

PVT توکن ویژه Pivot است. پیوت بزرگترین جامعه ارز دیجیتال در چین است. روزانه با توجه به مقدار POWER که کسب کردید ارز PVT دریافت می کنید و پس از لیست شدن این ارز دیجیتال در صرافی ها می توانید آن را به فروش رسانید و درآمد کسب کنید.

گفتنی است مقدار کل PVT ها ۳۱.۴ میلیارد است، و اکنون تنها ۱% PVT در گردش است.

۲) چرا مقدار PVT در کیف پول من کمتر از PVT بدست آمده ی من است؟

ارز PVT به دست آمده از دعوت به صورت اقساط پرداخت می شود، شما می توانید توسط ورود به سیستم در هر روز آن را دریافت کنید.

۳)  قیمت و ارزش PVT چقدر است؟ چه زمانی می توانیم از آن برداشت یا با آن معامله کنیم؟

PVT در حال حاضر هنوز در هیچ صرافی فهرست نشده و تنها می تواند در “Pivot” گردش کند. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ارز دیجیتال PVT از ماه دسامبر در صرافی ها فهرست خواهد شد و پس از آن قیمت و ارزش دقیق PVT تعیین خواهد شد. بنابراین تا پیش از رسیدن به آن تاریخ تلاش خود را برای دریافت هر چه بیشتر این ارز افزایش دهید!

جهت دانلود این برنامه فوق العاده کلیک نمایید

(فقط با گوشی وارد لینک شوید)

دانلود برنامه Pivot از گوگل پلی

 

دانلود برنامه PIVOT بیت کوین رایگان

راهنمایی ۱: پس از ورود به لینک، با جیمیل خود ثبت نام کنید.

راهنمایی ۲: پس از وارد کردن جیمیل، شما به صفحه دانلود برنامه PIVOT در گوگل پلی هدایت خواهید شد.

 • در صورتی که موفق به دانلود این برنامه از گوگل پلی نشدید، ابتدا در این لینک با جیمیل خود ثبت نام کنید (فقط با گوشی وارد لینک شوید) و سپس جهت دانلود برنامه اینجا کلیک کنید.

راهنمایی ۳: پس از نصب برنامه، برنامه را اجرا نمایید، سپس در نمای پروفایل، بر روی گزینه Log in کلیک نموده و حتما با همان جیمیل ثبت نام شده در مرحله قبل وارد برنامه شوید.

نحوه پیش بینی در اپلیکیشن Pivot 

در آپدیت های اخیر نرم افزار پیوت، شما به ازای پیش بینی درستی که انجام می دهید (پیش بینی ارز یا فوتبال) توکن PVTP دریافت می نمایید. هر چقدر از PVTP های کسب شده در بخش پیش بینی (VOTE) ها استفاده نمایید به موازات مقدار Power روزانه افزایش یافته که این فرآیند سبب دریافت بیشتر ارز دیجیتال PVT در روز بعد خواهد شد!

باتوجه به اینکه صرافی های معتبر جهان در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند، آینده برای ارز دیجیتال PVT بسیار روشن پیش بینی شده است و ادامه فعالیت در این اپ توصیه می گردد.

تفاوت PVT و PVTP

توکن PVT ارز دیجیتال رسمی پلتفرم و شبکه PIVOT است و تاکنون ارزش دقیق آن مشخص نیست. بر اساس گفته های این شرکت، تا انتهای ماه دسامبر ارز PVT در ۱۰ صرافی برتر دنیا لیست خواهد شد و قابل خرید و فروش می گردد.

توکن PVTP تنها مخصوص بخش پیش بینی بوده و بصورت مستقیم در پروفایل شما قابل تبدیل به بیت کوین می باشد که ارزش آن معادل ۱۰ ساتوشی است. (همچنین اگر در ابتدای کار هستید و PVTP ندارید می توانید مقداری بیت کوین خریداری کرده و به PIVOT انتقال دهید و به PVTP تبدیل نمایید)

برای رفتن به بخش پیش بینی برنامه پیوت طبق عکس های زیر عمل کنید:

نرم افزار پایوت

پیش بینی در Pivot

پیش بینی در نرم افزار Pivot

امکانات اضافه شده در آپدیت ۱۷آبان:

 • پیش بینی مسابقات ورزشی به نسخه جدید اضافه شد.
 • اگر مقداری بیت کوین در نرم افزار سرمایه گذاری کنید (Deposit)، به همان مقدار بیت کوین رایگان هدیه می گیرید و از امتیاز آن برای پیش بینی کردن استفاده می کنید. همچنین در تقسیم پاداش ۱۰۰ بیت کوین بین کابران قرار می گیرید.
 • تا ۲۷ نوابر فقط فرصت دارید برای دریافت پاداش ارز PVT

آپدیت ۶ آذر:

 • جشنواره پاداش PVT تا ۷ دسامبر تمدید شد

آپدیت نرم افزار pivot

 • از این پس برای هر زیرمجموعه جدید به جای ۱۰ هزار پاور ۲۰ هزار پاور دریافت می نمایید و افراد جدید ثبت نام شده ۱۹۹ pvtp جهت شرکت در پیش بینی دریافت می کنند.
 • پاورهای مربوط به بخش پیش بینی نصف شده است، یعنی هر پیش بینی ۲۵۰ پاور خواهد داشت (پیش از این ۵۰۰ پاور داشت).
 • پاور گرفتن از خوندن پست های روزانه از ۲۰۰۰ پاور به ۱۵۰۰ پاور کاهش یافت.
 • به کسانی که دعوت می کنید یادآوری کنید حداقل توی یکی از پیش بینی ها شرکت کنند تا پاداش مناسب تری برای شما لحاظ گردد.

آپدیت ۶ آذر:

 • جشنواره پاداش PVT تا ۷ دسامبر تمدید شد
 • با این تفاوت که به جای روزانه ۵میلیون PVT، سه میلیون PVT بین کاربران پخش خواهد شد.

آپدیت ۱۹ آذر:

 • بخش پیش بینی های ارز و فوتبال Pivot در روز ۲۲ آذر جهت بروزرسانی های سیستمی و توسعه کسب و کار پیوت موقتا متوقف می شود. احتمالا هفته آخر دسامبر بخش پیش بینی ها همراه با بازی های جدید به برنامه اضافه خواهد شد.

آپدیت ۲۱ آذر:

 • به دلیل وضعیت خونین مارکت ارزهای دیجیتال (نزول مداوم و شدید تمامی ارزهای دیجیتال) مدیران پیوت تصمیم گرفتند تا آرام شدن وضعیت مارکت صبر نمایند و با شروع روند صعودی ارزهای دیجیتال، توکن PVT را وارد ۱۰صرافی برتر دنیا نمایند.

آپدیت ۲۷ آذر:

 • تا تاریخ ۲۷دسامبر روزانه ۱.۵ میلیون PVT بین کابران تقسیم خواهد شد.

آپدیت بزرگ در ۴ دی:

پیش بینی مارکت ارزهای دیجیتال

 • فعال شدن مجدد بخش پیش بینی مارکت ارزهای دیجیتال
 • در آپدیت جدید یک بخش جدید به پیش بینی ارزهای دیجیتال اضافه شده است به نام BIG Win که شما باید در آن قیمت ارز دیجیتال مدنظر را برحسب تتر پیش بینی کنید (هر ۶عدد باید درست باید). همچنین یک بخش اسپانسر نیز در این قسمت قرار دارد که اگر کسی برنده نشد کل کوین های در نظر گرفته شده بین اسپانسرها تقسیم خواهد شد.

coin در pivot

 • میزان پاور به ازای هر ۱۰۰ کوین که برای پیش بینی استفاده می کنید به ۱۰ پاور کاهش یافت.
 • شما می توانید با انتقال بیت کوین به نرم افزار آن را به coin تبدیل کنید و پیش بینی انجام دهید اما در نسخه جدید حالت برعکس آن یعنی تبدیل کوین به بیت کوین امکان پذیر نیست.
 • در Wallet (والت) شما pvtp ها و بیت کوین هایی که از قبل کسب کردید موجود می باشند.
 • اگر مقدار کوین شما ۰ شد نگران نباشید، اگر هرروز به نرم افزار مراجعه کنید به میزان ۱۰۰۰ coin به شما هدیه داده می شود تا همواره بتوانید در پیش بینی ها شرکت کنید.

آپدیت ۱۵دی:

 • اضافه شدن بخش جدیدی در پیش بینی ارز ها با عنوان UP or DOWN. در این بخش شما باید نرخ ارز اشاره شده را برای یک دقیقه بعد پیش بینی نمایید.

آپدیت ۱۸دی:

 • اضافه شدن بخش مشاهده ویدیو روزانه. شما روزانه میتونید ۴ویدیو مشاهده کنید و از هر ویدیو ۵۰۰پاور دریافت کنید.

آپدیت ۲۱خرداد ۹۸:

آپدیت ۲۱خرداد ۹۸:

 • ارز PVT در تاریخ ۱تیر وارد صرافی MXC شد.
* آیدی من رو در این برنامه سرچ کنید (در کادر جستجو صفحه اول): WikiDigiCoin.Com

کانال معرفی ایردراپ های معتبر راه اندازی شد

نکات مربوط به خرید و فروش ارز PVT نیز در این کانال آموزش داده می شود.

عضویت در کانال تلگرام

همچنین جهت راهنمایی بیشتر می تونید به آیدی تلگرام من پیام بدید:

مشاوره در تلگرام

 

تعدادی از روش های پیشنهادی دیگر:

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

۳۰۳ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • داداش من بخوام دو هزار نفرو با لینک اینوایتم بیارم به این نرم افزار میشه یا محدودیت داره برا اوردن افراد که مستقیم با لینک خودم میان!!!!

  پاسخ
 • سلام داداش من هرچی تو قسمت security جمیلمو میزنم کد میاد جمیلم ولی بازم باز نمیکنه

  پاسخ
 • سلام داداش،بزرگوار من pivot نصب کردم رو گوشیم و۱۵۰۰۰pvtهم الان دارم ولی هیچ بیت کوین بهم نداده و هنوز صفره،درضمن هرپیش بینی هم که میخوام بکنم میگه بیت کوین نداری،واینکه نه میتونم پست بذارم نه کامنت واسه بقیه ،باتشکر

  پاسخ
  • سلام. طی دو هفته گذشته نرم افزار به ازای فعالیت روزانه که انجام میدید به جای بیت کوین ارز دیجیتال مخصوص خودش رو پاداش میده به نام PVT که از ماه آینده در ده صرافی برتر دنیا قراره لیست بشه و چون یکی از سرمایه گذاراش صرافی بایننس هست پیش بینی خوبی براش میشه. البته شما همواره میتونید توکن PVTP رو به بیت کوین تبدیل کنید یا برعکس
   همچنین بعد از جشنواره پاداش PVT گویا دوباره روزانه قراره بیت کوین پاداش بده

   پاسخ
  • سلام
   من نزدیک ۸۰۰۰ pvt دارم
   چطوری میتونم نقد کنم؟
   اصلا میشه نقدش کرد!؟

   پاسخ
 • سلام من این پاورهایی که به دست میارم و تبدیل به pvtp میکنه برای تبدیل pvtp هم به بیت کوین خودش یه حساب بیت کویین داده و میگه باید بری تو بلاک چین . میدونی در مورد مراحلش یه فیلم آموزشی چیزی برام بفرستی

  پاسخ
  • سلام. شما فعلا از PVTP ها برای بخش پیش بینی ها استفاده کنید تا پاور بیشتری بگیرید و به موازات ارز PVT بیشتری پاداش بگیرید. هدفتون فعلا جمع آوری ارز PVT باشه بهتره چون از ماه اینده وارد صرافی ها میشه و ارز گذاری میشه.

   در کنارش اگر پیش بینی های شما درست باشه pvtp شما هم افزایش پیدا میکنه و بعدا میتونید به بیت کوین تبدیلش کنید.
   برای تسویه حساب بیت کوین قبلش باید توی سایت https://www.blockchain.com کیف پول مخصوص بیت کوین خودتون رو بسازید و در نرم افزار پیوت ادرس کیف پولی که ساختید رو بهش بدید.
   البته برای تسویه حساب بیت کوین حداقل باید ۰.۰۰۱ بیت کوین جمع آوری کرده باشید.

   پاسخ
   • من نمیتونم کسی رو دعوت کنم
    روی صفحه اضافه کردن میرم هیچ چیزی نمیاد که براش بتونم ارصال کنم .
    مشکل از کجاست؟

    پاسخ
   • داداش بلاکچین که ایرانی هارو ولت نمیده..اصلا قسمت کشور ها ایران نیست

    پاسخ
  • مگه باید تبدیل ل چیزی بکنیم؟ ؟؟

   پاسخ
  • سلام
   من بیت کویین ثبت نام کردم ،با پاور یا پیوت فرق میکنه؟ میتونم پیوت روهم تو گوشی کار کنم ؟

   پاسخ
   • حمید حسن پور
    ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۸:۰۶ ب.ظ

    سلام
    من تقریبا بیست روزه میخوام بیت کوینمو از پیوت بریزم به کیف کوینومی متاسفانه روی پندینگ میمونه و دوباره برگشت میخوره تو پیوت الان پندینگ آخر پنج روزه که همینحوری روی پندینگ مونده

    پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  دوست عزیز ۳ سوال
  ۱- این تقلب که میگین یعنی چ کاری دقیقاً
  ۲- لینک دعوتمو برای کسی ک میفرستم میزنه دردسترس نمیباشد
  ۳-PVT چطور ب PVTP تبدیل میشه ، اصن چقدر باید جمع کنیم ؟

  پاسخ
  • سلام
   ۱- راستش چون متقلب نیستم راه های تقلب رو خوب نمیشناسم تا معرفی کنم 🙂 البته سیستم هوشمندی داره پیوت جلوی اکثر تقلب هارو گرفته، حتی نمیذاره توی نرم افزارهای شبیه سازی که توی کامپیوتر نصب میشن اجراش کرد. یا توی صفحه های تبلت هم نمیشه، فقط توی گوشی جواب میده
   ۲- دقیق تر بگید توی کدوم مرحله و دقیقا چه اخطاری میده؟ لینک دعوت رو از طریق گزینه invite برای مخاطب می فرستید وقتی روش کلیک میکنه وارد صفحه میشه چی میبینه؟ روی کادر آبی رنگ کلیک میکنه برای وارد کردن جیمیل؟
   ۳- شما pvt رو نباید به pvtp تبدیل کنید که، این چند وقتی هدف مبنی بر این بود که ابتدا بیت کوین هایی که از قبل پاداش گرفته بودیم رو به pvtp تبدیل کنیم و سپس از طریق توکن pvtp توی پیش بینی ارزهای دیجیتالی و مسابقات شرکت کنیم تا مقدارش رو افزایش بدیم که همین کار به موازات امتیاز روزانه power رو افزایش میداد و باعث میشد فردای اون روز به ازای مقدار power که روز قبلش جمع کرده بودیم به عنوان پاداش ارز pvt دریافت کنیم. ارز pvt هم ماه آینده ارز گذاری میشه و چون سرمایه گذار اصلیش صرافی اول جهان یعنی بایننس هست خوشبینی خوبی براش هست.

   پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  ساختن کیف پولی در بلاک چین فقط برای برداشت بیت کوینه یا بعدا هم ک pvtقیمت گذاری شد برای برداشتش کیف پولی در بلاک چین لازمه؟چون هرچی تویه بلاک چین میخوام کیف پولی بسازم بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد هی error میده!

  پاسخ
  • سلام. احتمال بسیار زیاد برای ارز PVT احتیاج به کیف پول مجزا نداشته باشیم، داخل خود برنامه pivot قسمت wallet احتمالا در نقش کیف پول pvt ایفای نقش کنه. حالا دقیق ترش ماه آینده مشخص میشه و من همینجا اطلاع رسانی میکنم

   پاسخ
 • سلام ممنون از مطالب منظم و خوبتون، من فقط یه سوال دارم، شما فرض کن من با ۶٠٠٠ تا pvt دارم فرضا هر واحدش بشه یک دلار ، پول به ریال و از کدوم صرافی بگیرم ؟ چطوری میتونم خلاصه از توی این اپ پول خودمو بکشم بیرون؟ من هرچی دربارش میخونم میبینم مرحله تبدیل به وجه رایجش خیلی پیچیده و تخصصی هست ظاهرا !!

  پاسخ
  • سلام. ارادت
   وقتی ارز pvt ماه آینده داخل صرافی ها لیست بشه قابلیت اینو پیدا میکنه که مستقیم و غیر مستقیم قابل معامله باشه. یعنی اگر مستقیم هم نتونید بفروشید میتونید مثلا به بیت کوین اول تبدیلش کنید و خیلی راحت بیت کوینتون رو بفروشید. چون خرید و فروش بیت کوین توی ایران زیاد انجام میگیره. اما همین ارز pvt هم مطمئن باشید بسیار شناخته شده خواهد شد و میتونید مستقیم هم معامله کنید. برای خرید و فروش بیت کوین اگر خواستید مورد معتبر معرفی میکنم بهتون

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز میشه بگی چطوری pvtp بگیرم من پیش بینی کردم غلط از آب درآمد حالا می‌خوام دوباره پیش‌بینی کنم میگه pvtpلازمه ممنون اگه راهنمایی کنید کامل باشه. لطفاً

    پاسخ
 • سلام
  آیا با پست گذاشتن داخل برنامه و اینکه افرادی پست رو بخونن و پاور بزنن امتیازی به من میرسه یا نه؟ و اینکه ده درصد پاور دوستان رو که به من میده منظور کل ده درصد کل درآمد اون یک نفر هستش یا فقط ده درصد پاور روزانه که ۲۰۰۰ پاور هست؟

  پاسخ
  • سلام
   خیر تاثیری در افزایش پاور روزانه شما نداره مطلب گذاشتن.
   تنها موجب افزایش وجه عمومی شما در این شبکه اجتماعی خواهد شد.
   به هر حال این پلتفرم یک شبکه اجتماعی هست و هدف آن تبادل اطلاعات افراد در زمینه ارزهای دیجیتال که در کنارش به دلیل طرح های تشویقی راه های کسب درآمد هم گذاشته.

   ده درصد از مقدار پاوری که دوستاتون از طریق خواندن مطالب و دعوت کردن افراد به دست میارن به شما میرسه

   پاسخ
 • سلام.میخواستم بدونم مقدار pvtها چقدر باید باشه تا بتونم اون رو با حساب blockchain واریز کنم

  پاسخ
  • سلام
   ارز pvt از ماه آینده که وارد صرافی ها شد هم میتونید به صورت مستقیم انتقال بدید یا خرید و فروش کنید یا تبدیل کنید به ارز های دیگه
   در حال حاضر نمی تونید اونو به کیف پول دیگه ای منتقل کنید
   البته برای ارز pvt فک نکنم نیاز به کیف پول مجزا پیدا کنید خود برنامه احتمالا این وظیفه رو انجام خواهد داد.

   پاسخ
 • سلام
  به طور معمول چه مقدار pvt روزانه میشه دریافت کرد؟
  بدون پیش بینی و با ۲-۳ تا زیر مجموعه!
  من چون تازه نصب کردم بیتکوین ندارم که بتونم پیش بینی کنم
  اون قسمت مجانیش هم اگر درست بزنی خیلی کم جایزه میده نمیشه بازم

  پاسخ
  • مقادیر متفاوت هستن روزانه عدد ثابت نیست.
   به هر حال معیار پخش عادلانه پاداش، پاور هست. بستگی داره توی اون روز بقیه کاربرا چقدر فعالیت داشتن
   روزانه ۵میلیون pvt بین کاربرا پخش میشه با توجه به مقدار پاورشون

   پاسخ
 • سلام میشه مورد های معتبر برای فروش بیت کوین رو معرفی کنید و چجوری بفروشیم و به ریال تبدیلش کنیم

  پاسخ